ALEGE CEA MAI APROPIATA SUCURSALA

GEPLAST Bucuresti
Adresa: Sos. de centura 42
Tel: 021.312.33.25
Email: bucuresti@geplast.ro
Zone acoperite: Arges, Braila, Brasov, Bucuresti, Buzau, Calarasi, Covasna, Dambovita, Dolj, Galati, Giurgiu, Gorj, Harghita, Ialomita, Ilfov, Mehedinti, Olt, Prahova, Teleorman, Valcea, Vrancea
GEPLAST Constanta
Adresa: Blvd. I.C.Bratianu 61A
Tel: 0241.698.310
Email: constanta@geplast.ro
Zone acoperite: Constanta, Tulcea
GEPLAST Cluj-Napoca
Adresa: Blvd. Muncii 68
Tel: 0372.921.092
Email: cluj@geplast.ro
Zone acoperite: Bihor, Bistrita, Cluj, Maramures, Mures, Salasj, Satu Mare
GEPLAST Iasi
Adresa: Sos. Iasi-Tg.Frumos km.7,
loc. Valea Lupului

Tel: 0232.213.407
Email: iasi@geplast.ro
Zone acoperite: Bacau, Botosani, Iasi, Neamt, Suceava, Vaslui
GEPLAST Sibiu
Adresa: Str. Henri Coanda 12
Tel: 0269.212.787
Email: sibiu@geplast.ro
Zone acoperite: Alba, Hunedoara, Sibiu
GEPLAST Timisoara
Adresa: Str. Caprioarei nr. 11, Ghiroda
Tel: 0264.418.367
Email: timis@geplast.ro
Zone acoperite: Arad, Caras-Severin, Timis

FORMULAR CONTACT

Ne puteti contacta completand formularul de mai jos sau ne puteti scrie direct la arhitecturale@geplast.ro sau rezidentiale@geplast.ro.

Va asteptam de luni pana vineri intr-una din sucursalele Geplast din tara, in intervalul 9:00 – 17:00.

    Doresc sa ma abonez la newsletter

    Geplast va utiliza datele inscrise mai sus in conformitate cu Politica de confidentialitate